Ημ/νια Δημοσίευσης : 12/11/2019

Αριθμός: 43 / 2019

Πρωτόκολλο: 1807/35677-19

Προθεσμία υποβολής: 27/11/2019

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για σύναψη σύμβασης έργου με ένα (1) φυσικό πρόσωπο για τις ανάγκες του έργου «Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Π.Μ.Σ.) με τίτλο "Διοικητική των Επιχειρήσεων με Διεθνή Προσανατολισμό (Master in Business Administration - MBA INTERNATIONAL)"» με κωδικό 310009 (ΜΤ-0009).

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΛΚΕ/ ΟΠΑ), στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Π.Μ.Σ.) με τίτλο "Διοικητική των Επιχειρήσεων με Διεθνή Προσανατολισμό (Master in Business Administration - MBA INTERNATIONAL)"» με κωδικό 310009 (ΜΤ-0009) και  Επιστημονικό Υπεύθυνο τον Αναπλ. Καθηγητή κ. Klas Eric Soderquist, προτίθεται να απασχολήσει με σύμβαση έργου, ένα (1) φυσικό πρόσωπο σύμφωνα με την από 06/11/2019 απόφαση της 27ης Συνεδρίασης της Επιτροπής Ερευνών και Διαχείρισης του ΕΛΚΕ του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών του Ακαδημαϊκού Έτους 2019-2020 (ΑΔΑ: Ω3Κ4469Β4Μ-ΟΕ5). Το φυσικό αντικείμενο του έργου που θα ανατεθεί, στο ως άνω φυσικό πρόσωπο, είναι το εξής:
• Επικουρική υποστήριξη στην οργάνωση, διαχείριση και επικοινωνία του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών
• Διεκπεραίωση θεμάτων φοιτητικής μέριμνας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕ ΔΙΕΘΝΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ (MASTER IN BUSINESS ADMINISTRATION - MBA INTERNATIONAL)