Ημ/νια Δημοσίευσης : 29/12/2016

Αριθμός: 19 / 2016

Πρωτόκολλο: 920000/2295-16

Προθεσμία υποβολής: 18/01/2017

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος σε Νέους Επιστήμονες, κατόχους Διδακτορικού Διπλώματος Ειδίκευσης, για υποβολή πρότασης στο πλαίσιο της Δράσης «ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΕ ΝΕΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΥ»

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΛΚΕ/ΟΠΑ), στο πλαίσιο υλοποίησης της Δράσης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού» του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» (αρ.πρωτ.3315/15.03.2016, κωδικός ΕΔΒΜ20), που συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο – ΕΚΤ), με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον Καθηγητή και Αναπληρωτή Πρύτανη του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΟΠΑ) κ.Μπουραντώνη Δημήτρη και σύμφωνα με την απόφαση της 2ης Έκτακτης Συνεδρίασης της Επιτροπής Διαχείρισης / 29-12-2016, προτίθεται να εντάξει στην παραπάνω Δράση για το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017, νέους Επιστήμονες κατόχους Διδακτορικού Διπλώματος Ειδίκευσης σε μια θέση ανά μάθημα προπτυχιακού προγράμματος σπουδών, όπως αναλυτικά περιγράφονται στον Πίνακα Μαθημάτων στο Παράρτημα Β’ της παρούσας πρόσκλησης.

Σχετικά έγγραφα: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-2016-19-ΩΜ40469Β4Μ-ΞΛΛ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: ΝΕΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΤΟΧΟΙ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΟΠΑ